Email   Heslo nová registrace

Antikvariát


Připravujeme pro Vás novou sekci


Na co se můžete těšit?

Vykupujeme knihy všech žánrů a stáří! Knihy můžete přinést každý všední den, nejlépe pak po telefonické domluvě na telefonu 773 623 626, do obchodu Muzea Hudby v Žižkově ulici 255 (Tábor). Nechcete-li přijít, zavolejte, v případě většího množství, či vzácnějších tisků, přijedeme my za vámi.

Přímý výkup za hotové


Knihy od vás vykoupíme, peníze obdržíte v hotovosti. Výši vyplacených peněz i samotný výkup určuje stav a charakter titulu, včetně počtu jeho kusů v našich zásobách.

Výkup na protiúčet


Knihy můžete prodávat i nakupovat. Cenu knih, které od vás vykoupíme, vám odečteme z ceny vašeho nákupu našich knih či jiných prodávajících.

Komisní prodej


Knihy od vás přijmeme do komisního prodeje, zaplaceno dostanete v okamžiku, kdy se kniha prodá. / Pro knihu si případně můžete kdykoliv přijít zpátky / Peníze si můžete vyzvednout v hotovosti přímo v antikvariátu v budově Muzea hudby Tábor.


Poznámka:
Každá kniha má svou hodnotu, ovšem ne všechny knihy se dají prodat. Proto je nutné počítat s tím, že nebudeme mít zájem o výkup všech vámi nabízených knih. P o domluvě jsme však schopni se postarat i o knihy, které nevykoupíme. Tyto knihy pak nabízíme klientům našeho antikvariátu zdarma. V případě špatného stavu knih jsme sto je i ekologicky recyklovat.


Dále vykupujeme obrazy, časopisy, plakáty, pohlednice, původní notové zápisy, gramodesky, gramofony a k nim náležící hi-fi techniku.